XXXIII Niedziela Zwykła

1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej kleryków naszego Seminarium. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla WSD W Rzeszowie jako „Jesienna pomoc dla Seminarium”.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Poprzez trwającą nowennę przygotowujemy się do tej uroczystości. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.
  3. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
  4. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7:30.
  5. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywamy również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Poprzez modlitwę i ofiary wspieramy Kościół w Iraku. Ofiary na ten cel można składać do skarbonki Caritas przy głównym wyjściu z kościoła.
  7. Codziennie o godz. 16:40 odmawiamy Koronkę w intencji naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  8. W listopadzie, za pobożne nawiedzenie cmentarza, można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych.
  9. We wtorek po Mszy św. spotkanie Mężczyzn św. Józefa.
  10. W środę spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  11. W piątek wypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na Adorację od godz. 16:00.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  13. Diecezjalny Dom „Tabor” zaprasza na film „Ludzie Boga” w czwartek o godz. 19:00. Szczegóły na plakacie.
  14. Rada Osiedla Zwięczyca dziękuje wszystkim mieszkańcom za liczny udział w wyborach do Rady Osiedla. Wyniki wyborów wywieszone są na tablicy ogłoszeń.