II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Po Mszy św. ministranci zbierają ofiary do puszek dla tych wspólnot.
  2. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcie Najświętszej Maryi Panny.
  3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę.
  4. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi II Róża Niewiast.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  6. W przyszłą niedzielę członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierać ofiary do puszek dla wsparcia najbiedniejszych rodzin naszej parafii.
  7. W okresie Adwentu codziennie o godz. 17:00 odprawiamy Msze św. ku czci NMP – Roraty. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach zarówno dzieci, młodzież oraz dorosłych.
  8. Na stoliku pod chórem wyłożone są świece wigilijne Caritas. Duża świeca w cenie 12zł. , mała w cenie 5zł. Należność za świece prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
  9. W zakrystii można nabywać poświęcone opłatki wigilijne.
  10. W środę o godz. 17.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami.
  11. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie w środę 21 grudnia.
  12. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na rekolekcje w Niechobrzu w dniach 9-11 grudnia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  13. Rzeszowskie Towarzystwo św. Brata Alberta dziękuje za ofiary złożone w czasie kwesty na cmentarzu w dniu 1 listopada. Zebrano kwotę 1955,75zł.
  14. Parafia bł. ks. Jerzego Popiełuszki składa podziękowania za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę. Na budowę świątyni przekazaliśmy 2350zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii. Czasopismo „CHIT” można wziąć nieodpłatnie. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są broszury kolędowe z tematyką nowego roku duszpasterskiego. Prosimy o zabranie ich do naszych domów.