II Niedziela Zwykła

1. Zmiana Tajemnic Różańcowych dzisiaj po Mszy św. o godz. 7:30. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  2. W poniedziałek Msza św. o godz. 7:00. Od wtorku Msze św. o godz. 17:00.
  3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
  5. Serdeczne podziękowania składamy Panu Józefowi Batorowi za troskę w odśnieżaniu parkingu i terenu przy kościele. „Bóg zapłać”.
  6. W środę po Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną i Parafialny Zespół Caritas.
  7. W poniedziałek zakończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Bóg zapłać za życzliwe i miłe przyjmowanie nas w domach naszych parafian. Wyrazem naszej wdzięczności będzie pamięć w modlitwie i ofiarowane Msze św. sprawowane w intencjach parafian. Ofiary składane z racji kolędy w części przeznaczymy na cele diecezjalne, w części na działalność grup duszpasterskich w naszej parafii i na potrzeby duszpasterzy.
  8. Jeśli parafianie nieobecni na kolędzie z różnych powodów wyrażają chęć odwiedzin duszpasterza w swoim domu, to prosimy o indywidualne uzgodnienie terminu wizyty w zakrystii.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  10. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.

Plan wizyty duszpasterskiej:

PONIEDZIAŁEK 16 stycznia od godz. 16:00
1 ksiądz – ul. Saletyńska od numeru 1 do 26
2 ksiądz – ul. Saletyńska od numeru 27 do 71

Prosimy aby ktoś z parafian przyjechał po księdza i ministrantów a po zakończonej kolędzie odwiózł.