II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem modlitwy i solidarności z misjonarzami. Przez ofiary składane do puszek wspieramy pracę misjonarzy na całym świecie.
  2. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  3. Na godz. 15:30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna.
  4. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  5. We wtorek po Mszy św. spotkanie Mężczyzn św. Józefa.
  6. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek na godz. 16:30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. wieczorna. O godz. 19:00 Droga Krzyżowa dla młodzieży. Dzieci zapraszamy na Drogę Krzyżową w czwartek po Mszy św.
  7. Najbliższy piątek to III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Adorację od godz. 16:00.
  8. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie V Róża Niewiast. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:30.
  9. W najbliższą niedzielę nasza parafia przeżywać będzie Dzień Odpustu ku czci Św. Józefa naszego patrona. Zapraszamy na Sumę odpustową o godz. 11:15. Kazania odpustowe wygłosi Ks. Grzegorz Ząbek – wikariusz Parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie.
  10. Na tablicy ogłoszeń przed kościołem wywieszony jest projekt stacji drogi krzyżowej i frontu tabernakulum. Prosimy parafian o obejrzenie. Gdyby był ktoś chętny do ufundowania kolejnych stacji drogi krzyżowej to prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.