IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Na godz. 15:30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna. Dzisiaj na nabożeństwie zbierana będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz.17:30, po nabożeństwie Msza św. O godz.19.30 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież naszej parafii. Droga krzyżowa dla dzieci w czwartek po Mszy św. Zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  3. Dzisiaj rozpoczęliśmy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Zachęcamy parafian do licznego udziału. Msze św. w czasie rekolekcji o godz. 8:00 i 18:00.
  4. W środę po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. Nastąpiła zmiana czasu. Msze św. w naszym kościele w dni powszednie o godz. 18:00
  6. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św.
  7. Składka z ostatniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 7880zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
  8. Caritas rozprowadza baranki wielkanocne, są one wyłożone na stoliku przy wyjściu. Ofiary prosimy składać do skarbonki Caritas.
  9. Modlitwie różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  10. Obok figury św. Józefa umieszczony jest kosz do którego można składać papierowe torby Caritas z zakupionymi produktami spożywczymi. Zebrane produkty przeznaczone zostaną dla najbiedniejszych rodzin naszej parafii. Zachęcamy do włączenia się w tę formę pomocy potrzebującym.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.