IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitw
  2. o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Nabożeństwa majowe w dzień powszedni po Mszy św., w niedzielę o 15.30. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy poprzez śpiew Litanii Loretańskiej.
  4. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
  5. We wtorek po Mszy św. spotkanie Mężczyzn św. Józefa.
  6. W środę po Mszy św. spotkanie dzieci I komunijnych.
  7. „Bóg zapłać” rodzicom dzieci I komunijnych za sprzątanie kościoła oraz obejścia naszej świątyni w dniu wczorajszym. Dziękujemy za poświęcony czas i trud pracy.
  8. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci I komunijnych oraz członków ich rodzin.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 wraz z dziećmi klas III przeżywać będziemy Uroczystość I Komunii Świętej. Zapraszamy na tę Mszę rodziny dzieci, które po raz pierwszy będą w pełni uczestniczyć we Mszy św.
  10. W niedzielę 21 maja na Mszy św. o godz. 11.15 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św.
  11. W niedzielę 4 czerwca na Mszy św. o godz. 11.15 nasza parafia przeżywać będzie Uroczystość Prymicji Ks. Tomasza Kiebały, który przyjmie sakrament kapłaństwa w sobotę 3 czerwca w Katedrze rzeszowskiej. Zachęcamy parafian a szczególnie grupy duszpasterskie do włączenia się w przygotowanie tej uroczystości.
  12. Dyrekcja naszej szkoły przypomina o przygotowywanym Pikniku Rodzinnym, zachęcamy parafian do włączenia się w organizację tego spotkania. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.