IV Niedziela Wielkanocna

1. Niedziela dzisiejsza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania. Pamiętajmy w osobistych modlitwach o tej intencji.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  3. W czwartek rozpoczęliśmy prace przy czyszczeniu i impregnacji betonowych elementów ogrodzenia, następnie będzie czyszczony i impregnowany piaskowiec na schodach wejściowych naszego kościoła.
  4. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
  5. W poniedziałek zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania. Przynosimy ze sobą indeksy i notatniki.
  6. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek, do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  7. W sobotę wypada kolejna rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II. Zapraszamy na wspólną modlitwę i nabożeństwo z ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  8. Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składa serdeczne podziękowania za ofiary złożone do puszek w poprzednią niedzielę. Zebrano kwotę 4899,50zł. „Bóg zapłać” za wsparcie tej zbiórki.
  9. Małżonkowie, którzy w tym roku obchodzą 50 rocznicę ślubu prosimy aby zgłosili się do zakrystii.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.