X Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Jutro rozpoczynamy Misje Święte w naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego przeżywania tego czasu. Program wywieszony jest w gablocie oraz na ulotkach wyłożonych przy wyjściach z kościoła.
 2. W środę o godz. 8.00 Msza św. dla starszych i chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Zapraszamy do uczestnictwa.
 3. Zapraszamy uczniów naszej szkoły na spotkania połączone z nauką misyjną w kościele w czwartek i piątek.
 4. W piątek po Mszy św. Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej modlitwy, którą zakończymy na cmentarzu.
 5. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.. W piątek spowiedź misyjna od godz.15.00 do 17.00, na którą przyjadą kapłani z dekanatu. Zachęcamy do skorzystania.
 6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
 7. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30.
 8. Zakończenie Misji Świętych w przyszłą niedzielę.  
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 10. Prezydent miasta Rzeszowa informuje o przystąpieniu do sporządzenia Planu ogólnego miasta Rzeszowa oraz oceny oddziaływania na środowisko. Informacje umieszczone są na tablicy ogłoszeń.
 11. W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Janusz Łagowski. Módlmy się o radość życia wiecznego dla niego: Wieczne odpoczywanie…