Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XVII Niedziela Zwykła 30. 07. 2017 r.

 1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
 2. W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
 3. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy na Adorację i modlitwę w intencji powołań w czwartek od godz. 17.00.
 4. Chorych i starszych parafian odwiedzimy w piątek od godz. 8.30. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.30. Spowiadamy również codziennie przed Mszą św. i w czwartek w czasie adoracji.
 5. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
 6. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach, którzy wyruszają z Rzeszowa na Jasną Górę w piątek 4 sierpnia. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki przy Rzeszowskiej Farze o godz. 6.30.
 7. Ofiary złożone przez kierowców w poprzednią niedzielę w kwocie 1130zł. zostały przekazane do Referatu Misyjnego naszej diecezji, jako pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 9. We wtorek rozpoczynamy miesiąc sierpień, jest to czas podejmowania postanowień związanych z abstynencją od napojów alkoholowych. Zachęcamy do podjęcia tego postanowienia.
 10. W związku z wyścigiem kolarskim, który przejedzie przez nasze miasto w środę organizatorzy informują o zamknięciu i ograniczeniu ruchu na niektórych ulicach Rzeszowa.
 11. Kontynuujemy prace remontowe w naszym kościele, za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP