Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XIX Niedziela Zwykła

  1. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto narodowe. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie I Róża Niewiast.
  3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  4. W niedzielę 27 sierpnia w Katedrze Rzeszowskiej o godz. 11.00 odbędą się Dożynki Diecezjalne. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w tej Uroczystości.
  5. Młodzież z naszej parafii zachęcamy do wzięcia udziału w „Dniach Młodych Diecezji Rzeszowskiej” rozpoczęcie w czwartek 17 sierpnia o godz. 18.00 przy katedrze rzeszowskiej w Parku Papieskim.
  6. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać”. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana na cele diecezjalne.
  7. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Adorację od godz. 17.00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  9. Kontynuujemy prace remontowe. W minionym tygodniu został wstawiony witraż św. Józefa. Należność za wykonanie dwóch okien do witraży na klatkach schodowych w kwocie 8.000 zł. została zapłacona.
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP