Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXI Niedziela Zwykła 27.08.2017 r.

 1. Dzisiaj w naszej Katedrze Dożynki Diecezjalne. Rozpoczęcie o godz. 11.00.
 2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
 3. W tym tygodniu wypada I Piątek i I Sobota Miesiąca.
 4. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.30.
 5. Naszych chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 830.
 6. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.
 7. Przypominamy, że codziennie pół godziny przed Mszą św. służymy w konfesjonale.    Do kancelarii zapraszamy od wtorku do piątku po Mszy św.  
 8. Do wtorku do godz. 13.00 przed kościołem w wyznaczonym miejscu, można składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zgromadzone elektrośmieci zostaną zabrane we wtorek. Zachęcamy parafian aby w ten sposób pomagać misjom.
 9. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 8490zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
 10. Został wykonany kolejny etap prac remontowych w piwnicy plebanii. Koszt wykonanych prac to kwota 11.400zł. Należność została zapłacona. Dalsze prace kontynuujemy.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 12. W związku z wichurami i nawałnicami jakie dotknęły północne rejony Polski powodując ogromne zniszczenia i szkody, zbiórka w naszej parafii jako wsparcie osób poszkodowanych odbędzie się w przyszłą niedzielę. Ofiary składane do puszek poprzez Caritas zostaną przekazane osobom poszkodowanym. Zachęcamy parafian do wsparcia osób poszkodowanych.
 13. We wtorek odbędzie się w naszym mieście Marsz na rzecz Trzeźwości. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 14. Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów naszej szkoły odbędzie się w poniedziałek 4 września. Msza św. o godz. 9.00.
 15. Decyzją Księdza Biskupa Ks. Marek Kotwa został przeniesiony do pracy duszpasterskiej w parafii Narodzenia NMP w Gorlicach. Ks. Markowi składam serdeczne podziękowania za 4 lata posługi duszpasterskiej w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie dobro, głoszone Słowo Boże, sprawowane sakramenty, opiekę nad grupami duszpasterskimi, katechizację i wszelką pracę.
 16. Serdecznie witam w naszej rodzinie parafialnej Ks. Tomasza Świętonia - neoprezbitera, który rozpoczyna posługę kapłańską w naszej parafii. Życzę wielu łask, sił i Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP