Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXII Niedziela Zwykła 3.09.2017

 1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na karteczkach nowennowych, które są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
 2. Ojcowie Bernardyni zapraszają na uroczystości odpustowe do Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej w dniach od 7 do 12 września. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 3. We wtorek odbędzie się spotkanie Mężczyzn św. Józefa. Serdecznie zapraszamy mężczyzn na Mszę św. i spotkanie.
 4. W czwartek po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów. Zachęcamy chłopców z klas IV i starszych do wstąpienia do grona ministrantów i służbę przy ołtarzu.
 5. We wtorek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną i Parafialny Zespół Caritas.
 6. Ruch Światło-Życie wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. w najbliższy piątek. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.
 7. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przed sumą przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 9. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na Dom Księży Seniorów. Przez ofiary składane do puszek po Mszy św. wspieramy osoby poszkodowane w nawałnicach. Zachęcamy do składanie ofiar dla poszkodowanych osób.
 10. Zachęcamy parafian do włączenia się w działalność różnych grup duszpasterskich działających w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
 11. W minionym tygodniu zostały zakończone prace przy wymianie grzejników i modernizacji centralnego ogrzewania na zapleczu kościoła. Koszt wykonanych prac to kwota 27.000zł. Należność została zapłacona. Trwają prace przy montażu barierek na klatkach schodowych w naszym kościele.
 12. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z parafii Rzeszowa odbędzie się w sobotę 11 września od godz. 17.00 w „Ogrodach bernardyńskich”. Zachęcamy również młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału. 
 13. Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej oraz Studium Biblijne Diecezji Rzeszowskiej ogłaszają nabór na rok akademicki 2017/2018. Szczegóły na ulotkach wyłożonych na stolikach z prasą. 
 14. W piątek, 8 września, we wszystkich parafiach diecezji dokonamy Aktu Poświęcenia Parafii i Rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi w nawiązaniu do aktu poświęcenia dokonanego przez biskupów polskich. Zapraszamy wszystkich parafian w piątek na Mszę św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. 
 15. Kandydatów do bierzmowania z naszej parafii zapraszam w piątek na Mszę św. i spotkanie organizacyjne. 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP