Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXV Niedziela Zwykła

 1. W sobotę 7 października odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna „Różaniec do granic”. Zachęcamy parafian do włączenia się w tę akcję. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na ulotkach wyłożonych na stolikach z prasą.
 2. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 8210zł. Ofiary złożone do puszek na Radio Via w kwocie 675zł. przekazane zostały do radia. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
 3. We wtorek nabożeństwo do św. Józefa, w środę Nowenna do MB Saletyńskiej.
 4. W najbliższą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
 5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Wadowic i Łagiewnik. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 7. W przyszłą niedzielę w związku z zachętą Księdza Biskupa Ordynariusza zapraszamy małżonków na Mszę św. o godz. 11.15 na której odnowimy przyrzeczenia małżeńskie.
 8. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik, czas szczególnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe w niedzielę o godz. 15.30 oraz w dzień powszedni o godz. 17.30.
 9. W dniach od 18 września do 6 października trwa głosowanie na zadania zgłoszone w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w głosowaniu: Kategoria I zadanie 4 „Od przedszkola do seniora – łączy nas sport” modernizacja wielofunkcyjnego obiektu sportowo-rekreacyjnego przy ul. A. Matuszczaka 7 w Rzeszowie. Obiekt będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców. Kategoria II zadanie 49 Zagospodarowanie terenu przy Zespole Szkół na ul. Beskidzkiej m. in. przez wybudowanie siłowni zewnętrznej. Kategoria III zadanie 71 Pożegnanie lata na Osiedlu Zwięczyca – piknik integracyjno-sportowy. Zachęcamy mieszkańców do głosowania na wykonanie tych zadań. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej naszego osiedla.
 10. Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na Procesję Różańcową w intencji Ojczyzny 1 października. Rozpoczęcie o godz. 15.00 przy krzyżu Ofiar Komunizmu na Placu Śreniawitów.
 11. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na spotkanie 30 września w Dobrzechowie. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP