Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Niedziela Świętej Rodziny

1.Dzisiaj kończymy Rok 2017. Msze św. jak w każdą niedzielę.
Po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2. Jutro witamy Nowy Rok Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy św. niedzielny. Jest to dzień modlitw o pokój na świecie. Po sumie Adoracja Najśw. Sakramentu połączona z modlitwą o pokój. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
3.Modlitwie Różańcowej przed sumą w Nowy Rok przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
4.Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Miłym gestem ze strony parafian byłoby, aby z dalszych rejonów naszej parafii ktoś z parafian przyjechał po księdza i ministrantów, a po zakończonej kolędzie odwiózł. Prosilibyśmy o tę przysługę. 
5.W tym tygodniu wypada I czwartek I piątek i I sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w domach w piątek od godz. 8.30. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 15.30.
6.W tym tygodniu z racji kolędy Msze św. we wtorek, środę i czwartek o godz. 7.00.
7.W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Składka przeznaczona jest na misje. W tym dniu odbędzie się Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie o godz. 12.00 przy hali na Podpromiu.
8.W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest dla Seminarium.
9.Drugą stację drogi krzyżowej ufundowała pewna rodzina. „Bóg zapłać” za ten dar do naszej świątyni.
10.W związku z opracowaną koncepcją budowy obwodnicy południowej Rzeszowa, której budowa planowana jest również na naszym osiedlu informujemy iż można zapoznać się z planami znajdującymi się w Zarządzie Dróg. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP