Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

VI Niedziela Zwykła

 1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie Różańcowej przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
 3. Ofiary złożone na tacę w poprzednią niedzielę przeznaczone zostały na cele diecezjalne. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim za składane ofiary.
 4. W środę po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 5. W środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły (ilościowy i jakościowy).
 6. Mężczyźni św. Józefa zapraszają na spotkanie integracyjne we wtorek po Mszy św.
 7. Firma „Taurus” poszukuje osób do pracy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 8. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 16.30. Po nabożeństwie Msza św. O godz. 19.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez młodzież oazową. Również w piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie pod Krzyżem Ofiar Komunizmu na Placu Śreniawitów.
 9. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30. Po nabożeństwie Msz św. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
 10. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazanie 1% swego podatku dla Caritas Bliźni w Potrzebie. Informacje na tablicy ogłoszeń i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP