Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii, które prowadzi Ksiądz Profesor Piotr Dębski.
 2. Jutro dzień odpustu parafialnego ku czci św. Józefa naszego patrona. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą we Mszy św. o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w Uroczystości odpustowej oraz w spotkaniach rekolekcyjnych.
 3. W dniu odpustu, po Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 mężczyźni św. Józefa będą sprzedawać publikacje książkowe oraz filmy o tematyce religijnej.
 4. Dzisiaj na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna, po Mszy św. nauka rekolekcyjna dla młodzieży. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa.
 5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na prace remontowe prowadzone w naszej świątyni.
 6. Zachęcamy parafian do składania produktów spożywczych do kosza obok figury św. Józefa. Zebrane produkty zostaną przekazane najbiedniejszym rodzinom naszej parafii.
 7. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas. Zachęcamy do nabywania. Ofiary prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
 8. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na Mszach św. o godz. 7.30, 9.30, 11.15 poświęcenie palm.
 9. W Niedzielę Palmową będziemy przeżywać Światowy Dzień Młodzieży w łączności z Ojcem św. Uroczystości w Rzeszowskiej Katedrze pod przewodnictwem Ks. Biskupa Ordynariusza. Rozpoczęcie o godz. 11.15. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału.
 10. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
 11. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu na nabożeństwie Gorzkich Żali w poprzednią niedzielę w kwocie 610zł.  Również dziękuję za złożone ofiary Różom Różańcowym.
 12. Serdeczne podziękowania składam Paniom, które wczoraj sprzątały naszą świątynię. „Bóg zapłać” za poświęcony czas i wykonane prace.
 13. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii odbędzie się w Wielki Poniedziałek.
 14. Parafia w Niechobrzu zaprasza na Misterium Męki Pańskiej w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w parku obok kościoła.
 15. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP