Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

IX Niedziela w ciągu roku

 1. Zaproszenie Ks. Biskupa 
 2. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i procesję. Zakończenie Oktawy w czwartek. Msza św. o godz. 18.00, procesja, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zapraszamy do licznego udziału dzieci i wszystkich parafian.
 3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
 4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
 6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
 7. Wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości  Bożego Ciała  składamy serdeczne „Bóg zapłać”: Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Służbie liturgicznej, rodzinom, oraz grupom duszpasterskim, którzy przygotowywali ołtarze „Bóg zapłać”. Zespołowi Caritas za zebranie ofiar do puszek w kwocie 1710zł. na kwiaty do ołtarzy i kościoła oraz harcerzom za służbę porządkową składam słowa podziękowania. Wszystkim uczestniczącym w procesji dziękuję za piękne świadectwo wiary.
 8. Zakończyliśmy montaż drogi krzyżowej. Poszczególne stacje zostały ufundowane przez małżeństwa, rodziny i osoby indywidualne, stacje XIII ufundowały Róże Różańcowe. Zostały również zamontowane wieczne lampki w prezbiterium, które ufundowane zostały przez pewne małżeństwo. Wszystkim fundatorom składamy „Bóg zapłać” za te dary do naszej świątyni.
 9. Zostały również zakupione nowe ławki przed kościół, zostaną również zamontowane stojaki na rowery. Koszt to kwota 6822zł. Należność została zapłacona.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 11. Zapraszamy również do odwiedzania strony internetowej naszej parafii na której umieszczane są zdjęcia z różnych wydarzeń w naszej parafii, ogłoszenia i intencje Mszy św.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP