Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXII Niedziela w ciągu roku

  1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na karteczkach nowennowych, które są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  2. Ruch Światło-Życie wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. w najbliższy piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. Zapraszamy młodzież oraz dzieci od IV klasy szkoły podstawowej.
  3. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla  Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  6. Zachęcamy parafian do włączenia się w działalność różnych grup duszpasterskich działających w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
  7. W dniach od 9 do 15 września przeżywać będziemy VIII Tydzień Wychowania w Polsce, któremu towarzyszy hasło „Młodzież, wiara i rozeznanie powołania”. Z tej okazji w przyszłą niedzielę odczytanie zostanie List Pasterski.
  8. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca.
  9. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji powołań od godz. 17.00. W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi.
  10. W piątek odwiedzimy naszych chorych i starszych parafian od godz. 8.30. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w I piątek od godz. 16.30.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP