Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXV Niedziela w ciągu roku

  1. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 7640zł. Ofiary złożone do puszek na Radio Via w kwocie 265zł. przekazane zostały do radia. „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ośrodek „Caritas” w Myczkowcach.
  2. We wtorek nabożeństwo do św. Józefa, w środę Nowenna do MB Saletyńskiej.
  3. W najbliższą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  5. W niedzielę 30 września Centrum Medyczne „Medyk” organizuje „Dzień Serca”. Od godz. 13.00 na rzeszowskim rynku odbędzie się festyn edukacyjny. Organizatorzy zapraszają.
  6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w środę na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie.
  8. Komenda Miejska Policji zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszego osiedla aby w widocznym miejscu umieścić numery naszych domów. Brak oznakowania budynków uniemożliwia interwencje pogotowia ratunkowego i innych służb ratunkowych. Mając na uwadze nasze dobro postarajmy się w najbliższym czasie o oznakowanie naszych domów.
  9. Zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian, aby parkując samochody na parkingu przed kościołem pomyśleć również o innych kierowcach. Nie zastawiajmy drogi dojazdowej do świątyni, aby w razie nagłej potrzeby mogły dojechać służby ratownicze. Przy tej okazji przypominamy, że parking jest terenem prywatnym z którego mogą korzystać wszyscy parafianie parkując swoje samochody. Pozostawianie na kilka tygodni zaparkowanego samochodu, czy też nocne wjazdy i spotkania różnych osób są wtargnięciem na teren prywatny.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP