Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVII Niedziela w ciągu roku

  1. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni o 17.30 w niedzielę o 15.30. Zachęcamy grupy parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  3. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać po raz kolejny w Polsce „Dzień Papieski”. Msza św. w katedrze o godz. 15.00, natomiast o godz. 17.30 koncert papieski. Zachęcamy do udziału. Z tym dniem jest ściśle związana idea budowy „żywego pomnika” św. Jana Pawła II, która polega na prowadzeniu programu stypendialnego dla młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Młodzież naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszek na ten cel. Zachęcamy również do pielgrzymowania ze św. Janem Pawłem II po Rzeszowie. Karty Pielgrzyma Papieskiego wyłożone są na stolikach z prasą.
  4. Spotkanie Mężczyzn Św. Józefa we wtorek po Mszy św.
  5. Zachęcamy parafian do uczestnictwa w autokarowej pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 20 października. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne. Składka z poprzedniej niedzieli w kwocie 2450zł. przekazana została do Ośrodka Caritas w Myczkowcach.
  8. W najbliższą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Ks. Biskupa Kazimierza Górnego, który odprawi Mszę św. o godz. 11.15 oraz poświęci drogę krzyżową w naszym kościele. Zapraszamy parafian do uczestnictwa w tej Mszy św.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP