Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXIX Niedziela w ciągu roku

 1. Dzisiaj we wszystkich kościołach odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do komunii św.
 2. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
 3. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
 4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje, gdyż jest to Niedziela Misyjna rozpoczynająca w Kościele tydzień misyjny.
 5. Ofiary składane na tacę w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na ten cel.
 6. Ofiary złożone do puszek w poprzednią niedzielę z racji Dnia Papieskiego w kwocie 2050zł. zostały przekazane na fundusz stypendialny dla młodzieży.
 7. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W miesiącu listopadzie o godz. 16.40  w modlitwie Koronki do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać naszych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszej parafii można nabywać różne czasopisma religijne w których są zamieszczone różne ciekawe artykuły.
 9. Nasza diecezja organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 10. Rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św. zapraszamy w poniedziałek na różaniec o godz. 17.30, Mszę św. z poświęceniem i rozdaniem różańców. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.
 11. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w piątek.
 12. Na początku listopada w naszej parafii organizowana będzie zbiórka elektrośmieci. Szczegóły podamy bliżej terminu zbiórki.
 13. Dzisiejszy dzień jest dniem wyborów w naszej ojczyźnie. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału i dokonania dobrych wyborów.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP