Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXX Niedziela w ciągu roku

 1. W środę zakończenie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy dzieci i wszystkich parafian.
 2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
 3. Pod chórem wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W listopadzie przed Mszą św. będziemy odmawiać Koronkę w intencji naszych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary składane z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 5. W związku ze zmianą czasu, od 5 listopada Msze św. w dzień powszedni o godz. 17.00.
 6. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 9.30, 11.15, na cmentarzu o godz. 14.00.
 7. Przy cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych Towarzystwo św. Brata Alberta oraz Szkolne Koło Caritas będzie prowadzić kwestę na rzecz ubogich i bezdomnych.
 8. W piątek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00.
 9. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Chorych i starszych parafian odwiedzimy w piątek od godz. 8.30, okazja do spowiedzi codziennie w trakcie nabożeństwa różańcowego, w piątek od godz. 16.30.
 10. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie jako jesienna pomoc naszej parafii dla Seminarium.
 11. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 9640zł. Za wszystkie ofiary przeznaczone na różne prace prowadzone w naszej parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Ofiary w kwocie 1530zł. przeznaczone zostały na misje.
 12. W naszej parafii odbędzie się zbiórka elektrośmieci z której dochód zostanie przekazany na misje. Zużyty sprzęt można składać w wyznaczonym miejscu na parkingu przed naszym kościołem w dniach 5 i 6 listopada. Zgromadzony sprzęt zostanie zabrany w środę 7 listopada o godz. 14.00.
 13. W poprzednią niedzielę odbywało się liczenie wiernych. W naszej parafii liczącej 3547 osób w Mszach św. uczestniczyło 869 osób, do komunii św. przystąpiło 343 osoby. Warto przemyśleć tę frekwencję.
 14. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy św.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP