Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXXIII Niedziela w ciągu roku

  1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Światowy Dzień Ubogich. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. W minioną niedzielę uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas zbierali ofiary do puszek na pomoc w leczeniu pewnej osoby. Zebrana kwota 1416zł. została przekazana do Caritas.
  5. Towarzystwo Brata Alberta składa podziękowanie dla parafian za złożone ofiary w czasie kwesty przy cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych. Zebrano kwotę 2166.71zł.
  6. Codziennie o godz. 16.40 odmawiamy Koronkę w intencji naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  7. Zachęcamy do włączenia się w pomoc potrzebującym prowadzoną przez Parafialny Zespół Caritas. Różne produkty można składać do kosza przy figurze św. Józefa. Prosimy również o karteczki z adresem osoby potrzebującej oraz wymienionymi rzeczami, które są konieczne. Karteczki prosimy wrzucać do skarbonki Caritas w głównym przedsionku kościoła.   
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP