Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

II Niedziela Adwentu

 1. Gościmy w naszej parafii kapłana z Parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. „Bóg zapłać” za wygłoszone do nas Słowo Boże. Ofiary złożone na tacę w dniu dzisiejszym są naszym wsparciem w budowie kościoła na Osiedlu Architektów.
 2. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Po Mszy św. ministranci zbierają ofiary do puszek dla tych wspólnot.
 3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę.
 4. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi VI Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 6. W okresie Adwentu codziennie o godz. 17.00 odprawiamy Msze św. ku czci NMP – Roraty. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach zarówno dzieci, młodzież oraz dorosłych.
 7. W zakrystii można nabywać poświęcone opłatki wigilijne.
 8. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są świece Caritas na stół wigilijny. Zachęcamy do ich zakupu. Ofiary prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
 9. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie w piątek 21 grudnia.
 10. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
 11. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.  
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
 13. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.15 uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzać będą własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Zachęcamy do zakupu.
 14. Przy figurze św. Józefa jest wyłożony kosz do którego można składać produkty żywnościowe. Parafialny Zespół Caritas przekaże te produkty najbiedniejszym osobom naszej parafii. Zachęcamy do włączenia się w tę formę pomocy bliźnim.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP