Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

III Niedziela Adwentu

 1. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek jako pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Zebrane ofiary w kwocie 783zł. przekazane zostały do Referatu misyjnego.
 2. Ks. Proboszcz Parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki składa podziękowania parafianom za złożone ofiary na tacę w kwocie 4837zł. jako wsparcie naszej parafii w budowie kościoła na Osiedlu Architektów.   
 3. Dzisiaj rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
 4. W związku z odbywającymi się spowiedziami w parafiach naszego dekanatu, Msze św.- Roraty w tym tygodniu będą odprawiane codziennie o godz. 7.00, w piątek o godz. 18.00. Zapraszamy parafian do uczestnictwa.
 5. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii odbędzie się w piątek od godz. 10.00 do 12.00. Po południu od godz. 15.00 do 16.30. oraz od godz. 17.00 do 18.00. W czasie spowiedzi będzie trwać Adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. zostanie odprawiona po zakończeniu spowiedzi o godz. 18.00. Zachęcamy parafian aby w tym dniu skorzystać z sakramentu pokuty.
 6. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi VII Róża Niewiast.
 7. W zakrystii można nabyć poświęcone  opłatki na wigilijny stół. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są świece Caritas.
 8. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek o godz. 17.00 w kościele.
 9. Parafialny Zespół Caritas w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będzie dzielił się z nami chlebem na stół wigilijny. Dzieląc się chlebem i dobrocią z innymi pamiętajmy również o osobach potrzebujących. Ofiary złożone z tej okazji przeznaczymy dla osób najbiedniejszych z naszej parafii.
 10. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii oraz na ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii. Prosimy o zabranie do naszych domów broszur kolędowych wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
 12. Diecezjalny Dom Tabor zaprasza kandydatów do bierzmowania na dzień skupienia 12 stycznia w sobotę od godz.9.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP