Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Boże Narodzenie

  1. Polecamy Bogu tych wszystkich, którzy kończą dzisiaj 9-cio miesięczną praktykę Duchowej Adopcji i dziękujemy za ten czas modlitwy i czuwania w obronie życia.
  2. Jutro drugi dzień świąt: Święto Św. Szczepana. Do południa porządek Mszy św. niedzielny. Wieczornej Mszy św. dzisiaj i jutro nie będzie.
  3. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na Instytut Teologiczno-Pastoralny.
  4. Składam podziękowania wszystkim parafianom, którzy przekazali produkty żywnościowe dla potrzebujących. Wszystkie dary zostały przekazane dla najbiedniejszych z naszej parafii. Parafialnemu Zespołowi Caritas dziękuję za zorganizowanie tej akcji pomocy bliźniemu oraz za dzielenie się chlebem na stół wigilijny. Z tej okazji zebrano 1782zł. Środki te zostaną przekazane dla najbiedniejszych. „Bóg zapłać” wszystkim za niesienie pomocy innym.   
  5. Kolędę, czyli wizytę duszpasterską rodzin w naszej parafii rozpoczniemy w czwartek. Zaplanowany plan kolędy wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Miłym gestem ze strony parafian byłoby, aby ktoś z parafian przyjechał po księdza i ministrantów, a po zakończonej kolędzie odwiózł. Prosimy o tę przysługę.
  6. Kolęda jest czasem w którym duszpasterze odwiedzają rodziny w naszej parafii. Jest to czas na wspólną modlitwę w domu, rozmowę i posługę duszpasterską wraz z Bożym błogosławieństwem udzielanym domownikom. Odwiedzający nas kapłani nie przychodzą aby zbierać ofiary, lecz by czynić posługę wśród naszych parafian. Jeśli ktoś pragnie z tej racji złożyć ofiarę, to może to uczynić w kościele na tacę. Za życzliwe przyjęcie nas kapłanów w waszych domach już teraz składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. W tygodniu z racji kolędy Msze św. rano o godz. 7.00.
  8. Otrzymaliśmy wiele życzeń świątecznych od osób prywatnych, instytucji, firm. Za wszystkie składamy serdeczne podziękowania. Życzenia dla naszej parafii przekazuje społeczność Wyższego Seminarium Duchownego, Rozgłośnia Radia Via. Wysłuchajmy życzeń, które kierują do nas Księża Biskupi.
 
W tym tygodniu z wizytą duszpasterska odwiedzimy naszych parafian:
CZWARTEK (27.12.2018) od godz. 9.00
1 ksiądz – ul. Beskidzka (numery parzyste) od 394 do 238
2 ksiądz – ul. Beskidzka (numery nieparzyste) od 303 do 123
3 ksiądz – ul. Karkonoska (numery parzyste) od 2 do 54
PIĄTEK (28.12.2018) od godz. 9.00
1 ksiądz – ul. Beskidzka (numery parzyste) od 234 do 108
2 ksiądz – ul. Beskidzka (numery nieparzyste) od 119 do 5
3 ksiądz – ul. Karkonoska (numery nieparzyste) od 1 do 71A
SOBOTA (29.12.2018) od godz. 9.00
1 ksiądz – ul. Beskidzka (numery parzyste) od 102 do 4
2 ksiądz – ul. Karkonoska (numery parzyste) od 58 do 174
3 ksiądz – ul. Zawiszy (od ul. 9 Dywizji) i ul. Świętokrzyska
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP