Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

III Niedziela Wielkanocna

 
 1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, który rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zachęcamy aby dzisiaj i w najbliższe dni pochylić się nad Słowem Bożym poprzez czytanie i rozważanie tekstów Pisma św.
 2. Składka z poprzedniej niedzieli wraz z ofiarami ze skarbonek wielkopostnych została przekazana do Caritas naszej diecezji.
 3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie dla Katolickiego Radia Via.
 4. Modlitwie różańcowej  w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.
 5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dzień powszedni po Mszy św. a w niedzielę o 15.30. Spotykajmy się również przy kapliczkach na wspólnej modlitwie.
 7. Młodzież trzymająca straż przy Bożym Grobie zebrała ofiary w kwocie 725zł. Zebrane środki przeznaczą na zakup potrzebnego umundurowania.
 8. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. w poniedziałek po Mszy św.
 9. Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św.
 10. Spotkanie mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
 11. Kandydaci do bierzmowania zaproszeni są na spotkanie w czwartek o godz. 19.00 do kościoła w Boguchwale.
 12. W sobotę na godz. 14.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. na pierwszą spowiedź. Zapraszamy również rodziców i członków rodzin.
 13. Młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania w najbliższą sobotę na Mszy św. o godz. 9.00 w kościele w Boguchwale. Prosimy kandydatów do bierzmowania o skorzystanie ze spowiedzi w ciągu tygodnia. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św.
 14. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 przeżywać będziemy uroczystość pierwszej komunii św. Na tę Mszę św. zapraszamy krewnych i rodziny dzieci przystępujących do pierwszej komunii św.
 15. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych składam podziękowania za prace porządkowe wykonane w dniu wczorajszym. „Bóg zapłać” za poświęcony czas i pracę.
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP