Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Przeżywamy miesiąc czerwiec. Codziennie odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dniach powszednich Litanię będziemy odmawiać po komunii św., w niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.40.
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne oraz jako wsparcie naszej parafii dla osób, które ucierpiały w czasie tegorocznych powodzi. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na ten cel.
 3. Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św.
 4. W najbliższą niedzielę osoby z Parafialnego Zespołu Caritas po Mszy św. będą zbierać ofiary do puszek z przeznaczeniem na kwiaty do ołtarzy na procesję Bożego Ciała.
 5. W tegorocznej procesji Bożego Ciała przejdziemy trasą od kościoła przez ulicę Jarową i zakończymy na końcu ulicy Jarowej. Już teraz prosimy o zaangażowanie parafian w przygotowanie ołtarzy na procesję.   
 6. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
 7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego.
 8. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację od godz. 17.00 i modlitwę w intencji powołań.
 9. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.30.
 10. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św., w czwartek w czasie adoracji oraz w piątek od godz. 16.30.
 11. W przedsionku wyłożone są cegiełki na organizowany przez Caritas letni wypoczynek dla dzieci z Ukrainy. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Ofiary prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
 12. W ostatnim czasie zostały wykonane na nowo podstawa pod ewangeliarz oraz świecznik. Zostały również przerobione i solidniej zamontowane balaski. Koszt odlewów, elementów metalowych i wykonanych prac to kwota 23.800zł. Należność została zapłacona.
 13. Trwają prace przy remoncie dzwonnicy. Prosimy o ostrożność w czasie trwania prac.
 14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP