Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XII Niedziela w ciągu roku

  1. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i procesję. Zakończenie Oktawy w czwartek. Msza św. o godz. 18.00, procesja, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zapraszamy do licznego udziału dzieci i wszystkich parafian.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka w tym dniu przeznaczona jest na „świętopietrze”
  4. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  5. Wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości  Bożego Ciała  składam serdeczne „Bóg zapłać”: Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Służbie liturgicznej, rodzinom, oraz grupom duszpasterskim, którzy przygotowywali ołtarze „Bóg zapłać”. Harcerzom za służbę porządkową składam słowa podziękowania. Wszystkim uczestniczącym w procesji dziękuję za piękne świadectwo wiary.
  6. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 9120zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na prowadzone prace remontowe.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  8. Zapraszamy również do odwiedzania strony internetowej naszej parafii na której umieszczane są zdjęcia z różnych wydarzeń w naszej parafii, ogłoszenia i intencje Mszy św.
  9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Ks. Bpa Jana Ozgę, który pełni posługę biskupią w Kamerunie. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie jako wsparcie naszej parafii i pomoc dla diecezji w której posługuje. Zachęcamy aby w ten sposób pomóc mieszkańcom dalekich krajów misyjnych.
  10. Zakończyliśmy prace remontowe przy dzwonnicy naszego kościoła.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP