Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XVII Niedziela w ciągu roku

 1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
 2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
 3. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 8140zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na ten cel.
 4. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy na Adorację i modlitwę w intencji powołań w czwartek od godz. 17.00.
 5. Chorych i starszych parafian odwiedzimy w piątek od godz. 8.30. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.00. Spowiadamy również codziennie przed Mszą św. i w czwartek w czasie adoracji.
 6. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
 7. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach, którzy wyruszą z Rzeszowa na Jasną Górę w niedzielę 4 sierpnia.
 8. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przez kierowców z tej okazji zostaną przekazane do Referatu Misyjnego naszej diecezji jako pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
 9. Obok figury Matki Bożej wyłożone są różne plakietki ze św. Krzysztofem. Można je zabrać i umieścić w naszych samochodach.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 11. W czwartek rozpoczynamy miesiąc sierpień, jest to czas podejmowania postanowień związanych z abstynencją od napojów alkoholowych. Zachęcamy do podjęcia tego postanowienia.
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP