Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXII Niedziela w ciągu roku

 1. W odpowiedzi na apel Prezydenta Polski oraz Ks. Biskupa dzisiaj o godzinie 14.00 we wszystkich kościołach naszej diecezji zabrzmią dzwony na uczczenie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
 2. Jutro o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.
 3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na karteczkach nowennowych, które są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
 4. Ruch Światło-Życie wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. w najbliższy piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. Zapraszamy młodzież oraz dzieci od IV klasy szkoły podstawowej.
 5. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla  Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 8. Zachęcamy parafian do włączenia się w działalność różnych grup duszpasterskich działających w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
 9. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek i I sobota miesiąca.
 10. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji powołań od godz. 17.00. W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi.
 11. W piątek odwiedzimy naszych chorych i starszych parafian od godz. 8.30. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w I piątek od godz. 16.30.
 12. Ks. Proboszcz Parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki składa podziękowania za złożone ofiary w ostatnią niedzielę. Składka wyniosła 4229zł.
 13. Prezydent Miasta Rzeszowa zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w głosowaniu w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. W dniu 3 września tj. wtorek w godzinach od 12.00 do 19.00 będzie możliwość głosowania w Domu Kultury przy ul. Beskidzkiej. Biorąc udział w głosowaniu należy posiadać dokument tożsamości. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w głosowaniu.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP