Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXV Niedziela w ciągu roku

  1. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 8160 zł. Ofiary złożone do puszek na Radio Via w kwocie 470 zł. przekazane zostały do radia. „Bóg zapłać” za wszelkie złożone ofiary.
  2. W najbliższą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  4. W czwartek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną oraz Parafialny Zespół Caritas.
  5. Zapraszamy do udziału w Parafialnej Pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd w najbliższą sobotę 28 września o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem. Koszt 60 zł. Zgłosiło się tylko kilka osób, zachęcamy wszystkich do wyjazdu. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  6. Parafia Lutoryż organizuje wycieczko-pielgrzymkę do Sandomierza, Baranowa Sandomierskiego i na Zamek Krzysztopór. Wyjazd w sobotę 12 października. Koszt wyjazdu wraz z biletami wstępu 105zł. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  7. Prezydent Miasta Rzeszowa i Przewodniczący Rady Miasta zapraszają mieszkańców naszego osiedla na zebranie wyborcze Rady Osiedla Zwięczyca. Zebranie odbędzie się we wtorek 24 września o godz. 17.00 w naszej szkole. Zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP