Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVI Niedziela w ciągu roku

  1. We wtorek rozpoczynamy październikowe Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy codziennie na godz. 17.30.(Msza św. wieczorna o godz. 1800). Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału w tych nabożeństwach. Jeżeli warunki nie pozwalają nam na przyjście do kościoła odmawiajmy Różaniec w naszych rodzinach. W niedziele Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Zachęcamy do prowadzenia modlitwy różańcowej poszczególne grupy duszpasterskie działające w naszej parafii oraz Róże Różańcowe. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie XI Róża Niewiast.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek adoracja i modlitwa w intencji powołań od godz. 17.00. Okazja do spowiedzi w czwartek w czasie adoracji oraz w piątek od godz.16.30. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.30.
  4. W przyszłą niedzielę w naszym mieście odbędzie się Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na Placu Śreniawitów. Zachęcamy do udziału.
  5. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele diecezjalne oraz jako jesienna pomoc naszej parafii dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  6. Parafia Lutoryż zaprasza na pielgrzymko-wycieczkę do Sandomierza w sobotę 12 października. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
 
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP