Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVII Niedziela w ciągu roku

  1. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni o 17.30 w niedzielę o 15.30. Zachęcamy grupy parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
  3. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać po raz kolejny w Polsce „Dzień Papieski”. Z tym dniem jest ściśle związana idea budowy „żywego pomnika” św. Jana Pawła II, która polega na prowadzeniu programu stypendialnego dla młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Młodzież naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszek na ten cel. Zachęcamy również do pielgrzymowania ze św. Janem Pawłem II po Rzeszowie.
  4. Spotkanie Mężczyzn Św. Józefa we wtorek po Mszy św.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne oraz jako jesienne wsparcie naszej parafii dla Wyższego seminarium duchownego w Rzeszowie.
  7. Poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom z klas III w poniedziałek. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. wraz z rodzicami.
  8. Informacja dla osób wyjeżdżających w sobotę wraz z parafią Lutoryż do Sandomierza: Odjazd autokaru z parkingu przed naszym kościołem o godz. 6.00. Planowany powrót ok. godz. 20.00. Organizatorzy proszą o zabranie ciepłego i przeciwdeszczowego ubrania oraz prowiantu na cały dzień.
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP