Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXIX Niedziela w ciągu roku

 1. Dzisiaj we wszystkich kościołach odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do komunii św.
 2. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec, w niedzielę o 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
 3. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.
 4. We wtorek na wspólną modlitwę różańcową zapraszam uczniów klas VII.
 5. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie I Róża Niewiast.
 6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje, gdyż jest to Niedziela Misyjna rozpoczynająca w Kościele tydzień misyjny.
 7. Ofiary składane na tacę w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na ten cel.
 8. Ofiary złożone do puszek w poprzednią niedzielę z racji Dnia Papieskiego w kwocie 2601,85zł. zostały przekazane na fundusz stypendialny dla młodzieży.
 9. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W miesiącu listopadzie (od 4 listopada) o godz. 16.40 ( a w niedzielę o 15.40)  w modlitwie Koronki do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać naszych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszej parafii można nabywać różne czasopisma religijne w których są zamieszczone ciekawe artykuły.
 11. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek.
 12. Jest bardzo dużo intencji mszalnych zamówionych z racji pogrzebu osób zmarłych w ostatnich kilku latach. Jest możliwość odprawieni pewnej części tych intencji poza naszą parafią, gdyż my nie jesteśmy w stanie wszystkich odprawić. Gdyby najbliższa rodzina wyraziła taką chęć, to prosimy w tej sprawie zgłosić się do kancelarii parafialnej.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP