Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXX Niedziela w ciągu roku

 1. W czwartek zakończenie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy dzieci i wszystkich parafian.
 2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
 3. Przy wyjściach wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W listopadzie przed Mszą św. będziemy odmawiać Koronkę w intencji naszych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary składane z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 5. W związku ze zmianą czasu, od poniedziałku 4 listopada Msze św. w dzień powszedni o godz. 17.00.
 6. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 9.30, 11.15, na cmentarzu o godz. 14.00.
 7. Przy cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych Towarzystwo św. Brata Alberta będzie prowadzić kwestę na rzecz ubogich i bezdomnych.
 8. W sobotę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00.
 9. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Chorych i starszych parafian odwiedzimy w sobotę od godz. 8.30, okazja do spowiedzi codziennie w trakcie nabożeństwa różańcowego.
 10. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 11. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje wyniosła 8760zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Ofiary w kwocie 2150 zł. przeznaczone zostały na misje.
 12. W poprzednią niedzielę odbywało się liczenie wiernych. W naszej parafii liczącej 3571 osób w Mszach św. uczestniczyło 1066 osób, do komunii św. przystąpiło 334 osoby. Warto przemyśleć tę frekwencję.
 13. Rada Miasta Rzeszowa w dniu 22 października podjęła decyzję o nadaniu nazw rondom przy ulicy 9 Dywizji Piechoty. Jedno imienia Księdza Romana Sikory oraz drugie Rozstrzelanych 8 września 1943r.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP