Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXXI Niedziela w ciągu roku

 1. Przypominamy, że od jutra Msze św. w dzień powszedni o godz. 17.00
 2. Przeżywamy miesiąc listopad. Od jutra na wspólną modlitwę wypominkową zapraszamy w dzień powszedni o godz. 16.40, w niedzielę o 15.40. Polecając naszych zmarłych będziemy modlić się odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 3. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie III Róża Niewiast
 4. W listopadzie, za pobożne nawiedzenie cmentarza, można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych. W dniach od 1 do 8 odpust zupełny, w pozostałych zaś dniach – cząstkowy. Zachęcamy do zyskiwania odpustów i ofiarowania ich za dusze zmarłych.
 5. Pod chórem wyłożone są kartki wypominkowe. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 8. W przyszła niedzielę poprzez ofiary składane do puszek wspierać będziemy Kościół Prześladowany w Sudanie Południowym.
 9. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w poniedziałek po Mszy św.
 10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek.
 11. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na adorację od godz. 16.00.
 12. Prezydent Rzeszowa oraz Przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa zapraszają mieszkańców na wybory do Rady Osiedla Zwięczyca. Zebranie wyborcze odbędzie się we wtorek 5 listopada o godz. 18.00 w naszej szkole. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w wyborach.
 13. W sobotę 16 listopada organizowana jest z naszego dekanatu Pielgrzymka do Zabawy koło Tarnowa, miejsca gdzie żyła i zmarła bł. Karolina Kózkówna. Zapraszamy do udziału młodzież naszej parafii a szczególnie przygotowujących się do bierzmowania. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP