Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXXII Niedziela zwykła

 1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych poprzez parafialne wypominki. Codziennie o godz. 16.40 ( w niedzielę o godz. 15.40) odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
 2. Jutro przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o naszej Ojczyźnie i tych co walczyli o niepodległość.
 3. Składka z poprzedniej niedzieli przekazana została dla Seminarium. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 4. Dzisiaj poprzez ofiary składane do puszek wspieramy Kościół Prześladowany.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie różańcowej przewodniczy IV Róża Niewiast.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Ubogich.
 7. Parafialny Zespół Caritas organizuje pomoc dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Za tydzień przy figurze św. Józefa będzie wystawiony kosz do którego można składać różne produkty. Złożone dary zostaną przekazane dla najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących pomocy z naszej parafii. Zachęcamy parafian do włączenia się w tę formę pomocy innym.
 8. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
 9. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie. W środę zapraszam uczniów klas VIII wraz z rodzicami, w czwartek uczniów klas VII wraz z rodzicami.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
 11. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na Adorację od godz. 16.00.
 
 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP