Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

 1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Po Mszy św. można złożyć ofiary do puszek dla tych wspólnot.
 2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę.
 3. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową poprowadzi VIII Róża Niewiast. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 5. W okresie Adwentu codziennie o godz. 17.00 odprawiamy Msze św. ku czci NMP – Roraty. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach zarówno dzieci, młodzież oraz dorosłych.
 6. W zakrystii można nabywać poświęcone opłatki wigilijne.
 7. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są świece Caritas na stół wigilijny. Zachęcamy do ich zakupu. Ofiary prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
 8. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie w piątek 20 grudnia.
 9. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
 10. We wtorek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
 12. Przy figurze św. Józefa jest wyłożony kosz do którego można składać produkty żywnościowe. Parafialny Zespół Caritas przekaże te produkty najbiedniejszym osobom naszej parafii. Produkty można składać do końca tego tygodnia.
 13. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. w głównym przedsionku można będzie zakupić różne ozdoby świąteczne wykonane przez osoby niepełnosprawne. Zachęcamy parafian do zakupu i wsparcia pracy tych osób.
 14. Jest bardzo dużo intencji mszalnych zamówionych z racji pogrzebu osób zmarłych w ostatnich latach. Jest możliwość odprawienia części tych intencji poza naszą parafią, gdyż my nie jesteśmy w stanie wszystkich odprawić. Gdyby najbliższa rodzina wyraziła taką chęć, to prosimy w tej sprawie zgłosić się do kancelarii parafialnej.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP