Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

IV Niedziela Adwentu

 1. Msza św. jutro i we wtorek o godz. 7.00 rano.
 2. We wtorek przeżywać będziemy Wigilię Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Tradycyjnie wstrzymujemy się w tym dniu od pokarmów mięsnych. Wieczorem spotkajmy się w rodzinnym gronie na wigilijnej wieczerzy. Zaprośmy do wigilijnego stołu samotnych sąsiadów.
 3. Po Wigilii zapraszamy na godz. 24.00 na Pasterkę. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Fundusz ten finansuje m.in. Dom Samotnej Matki.
 4. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona była na inwestycje prowadzone w naszej parafii oraz na ogrzewanie kościoła. Złożono ofiary w kwocie 12130zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 5. Składam podziękowania wszystkim parafianom, którzy złożyli różne produkty żywnościowe. Podziękowania również dla osób z Parafialnego Zespołu Caritas, którzy zebrane produkty dostarczyli dla 12 najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. „Bóg zapłać” wszystkim zaangażowanym w niesienie pomocy osobom potrzebującym.
 6. W Boże Narodzenie i w drugi dzień świąt do południa porządek Mszy św. niedzielny.
  Mszy św. wieczornej w tych dniach nie będzie.
 7. Różaniec w Boże Narodzenie poprowadzi X Róża Niewiast, w św. Szczepana XI Róża Niewiast, w Niedzielę Świętej Rodziny I Róża Mężczyzn.
 8. Składam serdeczne podziękowania małżeństwom z Kręgu Domowego Kościoła, Panu kościelnemu i Pani Joli za przygotowanie i udekorowanie choinek i szopki w naszym kościele oraz prace porządkowe. Wszystkim zaangażowanym składam „Bóg zapłać”.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. Przypominamy, że obecne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” są numerami świątecznymi w wyższej cenie.
 10. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są broszury kolędowe. Prosimy zabrać je do naszych domów.
 11. Po Mszy św. osoby z Centrum Medycznego „Medyk” rozdawać będą kalendarze na Nowy Rok.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP