Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

Boże Narodzenie

  1. Polecamy Bogu tych wszystkich, którzy kończą dzisiaj 9-cio miesięczną praktykę Duchowej Adopcji i dziękujemy za ten czas modlitwy i czuwania w obronie życia.
  2. Pewna osoba ufundowała dla naszej parafii kielich mszalny wraz z pateną. Ofiarowany kielich używany jest dzisiaj w czasie sprawowanej Mszy św. „Bóg zapłać” za ten dar.
  3. Jutro drugi dzień świąt: Święto Św. Szczepana. Do południa porządek Mszy św. niedzielny. Wieczornej Mszy św. dzisiaj i jutro nie będzie.
  4. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na Instytut Teologiczno-Pastoralny.    
  5. Kolędę, czyli wizytę duszpasterską rodzin w naszej parafii rozpoczniemy w piątek. Zaplanowany plan kolędy wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Miłym gestem ze strony parafian oraz wyrazem zaproszenia nas do waszych rodzin byłoby, aby ktoś z parafian przyjechał po księdza i ministrantów, a po zakończonej kolędzie odwiózł. Prosimy o tę przysługę.
  6. Kolęda jest czasem w którym duszpasterze odwiedzają rodziny w naszej parafii. Jest to czas na wspólną modlitwę w domu, rozmowę i posługę duszpasterską wraz z Bożym błogosławieństwem udzielanym domownikom. Odwiedzający nas kapłani nie przychodzą aby zbierać ofiary, lecz by czynić posługę wśród naszych parafian. Jeśli ktoś pragnie z tej racji złożyć ofiarę, to może to uczynić w kościele na tacę. Za życzliwe przyjęcie nas kapłanów w waszych domach już teraz składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. W tygodniu z racji kolędy Msze św. rano o godz. 7.00.
  8. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna czynna jest bezpośrednio po porannej Mszy św.
  9. Otrzymaliśmy wiele życzeń świątecznych od osób prywatnych, instytucji, firm. Za wszystkie składamy serdeczne podziękowania.
 
W tym tygodniu z wizytą duszpasterska odwiedzimy naszych parafian:
 
PIĄTEK (27.12.2019) od godz. 9.00
1 ksiądz – ul. Beskidzka (numery parzyste) od 394 do 238
2 ksiądz – ul. Beskidzka (numery nieparzyste) od 303 do 123
3 ksiądz – ul. Karkonoska (numery parzyste) od 2 do 54
 
SOBOTA (28.12.2019) od godz. 9.00
1 ksiądz – ul. Beskidzka (numery parzyste) od 234 do 108
2 ksiądz – ul. Beskidzka (numery nieparzyste) od 119 do 49
3 ksiądz – ul. Beskidzka (numery nieparzyste) od 47 do 7
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP