Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

III Niedziela w ciągu roku

 1. Od jutra Msze św. codziennie o godz. 17.00.
 2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
 3. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca.
 4. Składka z ostatniej niedzieli przeznaczona na inwestycje i ogrzewanie kościoła wyniosła 11.150zł. „Bóg zapłać” wszystkim parafianom na złożone ofiary.
 5. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną i Parafialny Zespół Caritas.
 6. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Bóg zapłać za życzliwe i miłe przyjmowanie nas w domach naszych parafian. Wyrazem naszej wdzięczności będzie pamięć w modlitwie i ofiarowane Msze św. sprawowane w intencji parafian. „Bóg zapłać” za  ofiary składane z racji kolędy, które w części przeznaczymy na cele diecezjalne, w części na działalność grup duszpasterskich w naszej parafii i na potrzeby duszpasterzy.  
 7. Jeśli parafianie nieobecni na kolędzie z różnych powodów wyrażają chęć odwiedzin duszpasterza w swoim domu, to prosimy o indywidualne uzgodnienie terminu wizyty w zakrystii. 
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
 9. Po raz kolejny organizujemy zbiórkę plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na wsparcie leczenia chorej Emilki. W głównym przedsionku jest wyłożony kosz do którego można składać nakrętki. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.
 10. Jest bardzo dużo intencji z pogrzebów osób, które zmarły w ostatnich latach. Jest możliwość odprawienia intencji poza parafią. Gdyby rodzina miała taką wole to prosimy w tej sprawie zgłosić się do kancelarii parafialnej.
 11. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). W tym dniu poprzez modlitwę i składane ofiary wspieramy zakony kontemplacyjne. Zachęcamy parafian do przyniesienia gromnic, które w tym dniu będą poświęcone.
 12. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP