Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. O godz. 15.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna. Dzisiaj na nabożeństwie zbierana będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Droga Krzyżową w piątek o godz.16.30 i 19.00.
  3. Zachęcamy parafian do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. Niektóre wydawnictwa wstrzymały druk czasopism.
  5. Zgodnie z zaleceniami nie będzie organizowana przedświąteczna spowiedź w dotychczasowej formie. Spowiadamy codziennie przed Mszą św.. Przed świętami będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Szczegółowe informacje przekażemy w późniejszym czasie.
  6. Przypominamy o trwającym czasie,w którym wierni korzystają z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. w kościele. Wszystkich prosimy o uczestniczenie w Mszy św. transmitowanej w radiu czy telewizji. Zachęcamy również do codziennej modlitwy różańcowej w naszych rodzinach o godz. 20.30.
  7. Zgodnie z wytycznymi w kościele może przebywać do 50 osób. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób uczestniczących w nabożeństwach.
  8. Prosimy wszystkich o pozostawanie w domach, aby nie narażać siebie i innych osób na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem.
  9. Wszystkie spotkania duszpasterskie o okresie trwania epidemii są odwołane.
  10. Wszystkich korzystających z wszelkiej pomocy medycznej prosimy o mówieniu prawdy o swojej sytuacji, a szczególnie o przebywaniu za granicą czy kontakcie z osobami zarażonymi.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP