Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Przypominamy, że wszyscy korzystają z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. w kościele, której udzielił Ks. Biskup. Prosimy o pozostanie w domach i uczestnictwo w Mszy św. transmitowanej przez radio czy telewizję. Jednocześnie prosimy aby w Mszach św. odprawianych w naszym kościele  uczestniczyło tylko 5 osób, zgodnie z zarządzeniami. Prosimy, aby we Mszy św. uczestniczyło tylko po jednej osobie z rodziny, która zamówiła intencję.
  2. Msze święte od poniedziałku po zmianie czasu o godz. 18.00
  3. Przypominamy, że odwołane są nabożeństwa Drogi krzyżowej i Gorzkich Żali a także planowana Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. 
  4. Nie będzie jak dotychczas organizowanej spowiedzi przedświątecznej. Każdy, kto potrzebuje skorzystać z sakramentu pokuty może to uczynić z zachowaniem środków ostrożności w zakrystii ministranckiej. Spowiedź jest indywidualna, codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz na indywidualną prośbę po wcześniejszym umówieniu się. 
  5. Odwołujemy odwiedziny starszych i chorych parafian z okazji I piątku. Gdyby zaistniała pilna konieczność to prosimy o zgłoszenie.
  6. Liturgia Wielkiego Tygodnia odbywać się będzie bez udziału wiernych.
  7. Nie będzie w tym roku święcenia pokarmów wielkanocnych.
  8. Decyzja o sakramencie bierzmowania i I komunii św. zostanie podjęta gdy uczniowie wrócą do szkoły.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP