Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XIV Niedziela w ciągu roku

  1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  2. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  4. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka na leczenie chorej dziewczynki z Ukrainy. Zachęcamy do udzielenia wsparcia na ten cel.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do odwiedzania strony internetowej naszej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę tj. 12 lipca w naszej parafii odbędzie się zbiórka na rzecz osób poszkodowanych z naszej diecezji w tegorocznej powodzi organizowana przez Caritas diecezjalną. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą dla poszkodowanych. Część zebranej kwoty zostanie przekazana do Caritas Diecezji Rzeszowskiej, natomiast większość zebranej kwoty przekażemy bezpośrednio na konto Parafii Trzcinica z której bardzo wiele rodzin zostało poszkodowanych i straciło cały swój dobytek. W imieniu poszkodowanych rodzin z Trzcinicy, z którymi rozmawiałem, bardzo proszę o zrozumienie i finansowe wsparcie osób przeżywających tragedię powodzi. Są oni w ogromnych potrzebach zarówno finansowych jak i rzeczowych. Gdyby ktoś chciał dokonać bezpośrednich wpłat na rzecz tych osób, to w przedsionku wyłożone są kartki z numerem konta dla powodzian.
  7. W naszej parafii niektóre osoby doświadczyły podtopień. Gdyby były osoby potrzebujące pomocy, to prosimy o informacje do osób z Parafialnego Zespołu Caritas lub do kapłanów.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP