Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

VI Niedziela Wielkanocna

 1. Rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy parafian do udziału w Nabożeństwach Majowych w dni powszednie o godz. 18.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy szczególnie dzieci, które za udział w majówkach otrzymują naklejki.
 2. Jutro przeżywamy Dzień flagi narodowej. Zachęcamy do wywieszenia flag.
 3. Nabożeństwo do św. Józefa połączone z Nabożeństwem Majowym we wtorek, do Matki Bożej Saletyńskiej w środę. Zachęcamy do składania karteczek z intencjami modlitewnymi.
 4. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę.
 5. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 6. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
 7. Chorych i starszych parafian odwiedzimy w piątek od godz. 8.30.
 8. Okazja do spowiedzi w czwartek w czasie adoracji od godz. 17.00 i w piątek od godz. 17.00.
 9. Parafialny Zespół Caritas w poprzednią niedzielę zbierał ofiary do puszek jako pomoc dla Ukrainy. Złożone ofiary w kwocie 1664zł. zostały przekazane dla Ukrainy.
 10. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 11. W najbliższą sobotę na Mszy św. o godz. 10.00 w Katedrze Rzeszowskiej nasz rodak kleryk Tomasz Kiebała otrzyma sakrament święceń w stopniu diakonatu. W osobistej modlitwie polecajmy Panu Bogu naszego kleryka przeżywającego obecnie rekolekcje przed święceniami.
 12. Zachęcamy parafian aby jak w ubiegłym roku w maju gromadzić się przy kapliczkach znajdujących się na terenie naszej parafii śpiewając pieśni maryjne i odmawiając Litanię.
 13. Składam serdeczne podziękowania rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wczorajsze prace w kościele i wokół naszej świątyni. Dziękuję za sprzątanie kościoła i zaplecza, za zasadzenie kwiatów i pomalowanie ławek. „Bóg zapłać” za poświęcony czas, zaangażowanie i solidną pracę.
 14. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy Uroczystość I Komunii św. dzieci z klas III na Mszy św. o godz. 11.15. Zapraszamy na tę Mszę św. członków rodzin, krewnych i znajomych. Pozostałych parafian zapraszamy na Msze święte o godz. 7.30, 9.30 lub 16.00.
 15. Spowiedź dla dzieci klas III, ich rodziców i członków rodzin w sobotę o godz. 15.00.
 16. W najbliższą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
 17. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP