Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XVIII Niedziela w ciągu roku

 1. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego.
 2. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę  przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
 3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
 4. We wtorek rozpocznie się 43 Rzeszowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w duchowym pielgrzymowaniu poprzez Radio Via.
 5. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca.
 6. W czwartek zapraszamy na adorację od godz. 17.00, w piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.30. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. w zakrystii ministrantów. W czwartek w czasie adoracji oraz w piątek od godz. 17.00. Prosimy aby nie odkładać spowiedzi na I piątek, gdyż niepotrzebnie tworzy się kolejka.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 8. W Niechobrzu w dniach 11 i 12 września odbędą się katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcji. Zachęcamy do udziału osoby, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa.
 9. Trwają prace remontowe przy naszym kościele. Plany były nieco inne, ale elewacja naszej świątyni niestety wymaga gruntownego remontu i wykonania niezbędnych prac. Prosimy o zachowanie ostrożności wokół kościoła. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
 10. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które przekazują nam różne dary. „Bóg zapłać” za życzliwość i zrozumienie.
 11. Jak słyszymy w mediach, czas epidemii koronawirusa nadal niestety trwa i jest coraz więcej przypadków osób chorych. Przypominamy i prosimy o zachowywanie środków ostrożności, o obowiązku zakładania maseczek, dezynfekcji rąk, oraz bezpiecznej odległości od innych osób.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP