Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XIX Niedziela zwykła

  1. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto narodowe. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu dziękujemy Panu Bogu oraz Matce Najświętszej za tegoroczne plony oraz błogosławimy zioła, kwiaty i owoce.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  3. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy „Bóg zapłać”. Składka z poprzedniej niedzieli została przekazana na cele diecezjalne.
  4. Odpowiadając na apel Episkopatu Polski, łączymy się z poszkodowanymi w eksplozji która miała miejsce w Libanie. Składka z 15 sierpnia przeznaczona będzie dla poszkodowanych w Bejrucie.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  6. Szkoły „COSINUS” rozpoczęły rekrutację na różne kierunki. Bliższe informacje umieszczone są na tablicy ogłoszeń i wyłożone na stoliku z prasą.
  7. Diecezjalna Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok akademicki. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. Wszystkim przypominamy, że obowiązują nas zasady dotyczące zagrożenia epidemicznego mówiące o zasłanianiu ust i nosa, odpowiedniej odległości od innych osób oraz dezynfekcji rąk.
  9. Teraz Pan Jaromir Kwiatkowski autor książki „Miał być i jest świętym” krótko przybliży nam postać bł. Ks. Józefa Kowalskiego, męczennika różańca pochodzącego z niedalekich Siedlisk.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP