Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXII Niedziela w ciągu roku

 1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na karteczkach nowennowych, które są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
 2. W przyszłą niedzielę modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
 3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 4. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie dla  Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
 5. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek i I sobota miesiąca.
 6. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji powołań od godz. 17.00. W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi.
 7. W piątek odwiedzimy naszych chorych i starszych parafian od godz. 8.30. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00.
 8. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św. w zakrystii ministrantów. Prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na I piątek, gdyż niepotrzebnie tworzy się kolejka.
 9. Przeżywaliśmy nawiedzenie obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności. Pamiątkowe zdjęcia z tej uroczystości można będzie nabyć w przyszłą niedzielę przed kościołem w godzinach przedpołudniowych.
 10. We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 i Nowenny będziemy polecać uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły św. Józefowi. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
 11. Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego wraz z wyznaczonymi godzinami spotkań uczniów z wychowawcami wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Rodziców prosimy o zapewnienie dzieciom maseczek lub przyłbic oraz zakrywanie ust i nosa zarówno w trakcie spotkań na rozpoczęcie roku jak i w czasie zajęć lekcyjnych.
 12. Przypominamy również, że w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP