Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXIV Niedziela w ciągu roku

  1. W piątek w ramach akcji „Godzina dla Jezusa” oraz Święta św. Stanisława Kostki zapraszamy młodzież naszej parafii na wspólną adorację. Szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do godz. 19.30 poprowadzi młodzież oazowa.
  2. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedziele przewodniczyć będzie II Róża Niewiast. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na wsparcie budowy kościoła bł. Ks. Jerzego Popiełuszki na Osiedlu Architektów.
  4. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  5. W poniedziałek po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.
  6. Akcja Katolicka naszej diecezji zachęca do poparcia inicjatywy zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”. Listy znajdują się na stolikach przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy parafian do poparcia tej inicjatywy.
  7. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie informuje o zagrożeniach związanych z grupą przestępstw, których ofiarami padają osoby starsze. Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania oraz o czujności wobec osób, które odwiedzają czy dzwonią do starszych osób. Informacje na ten temat umieszczone są na tablicy ogłoszeń.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP